خانه / اخبار / فضای سبز آرزوی همه مردم است

فضای سبز آرزوی همه مردم است

احمد مرادی در جمع اهالی کوی شفا:
فضای سبز ارزوی همه مردم است / نباید به بهانه افزایش درامدهای شهرداری دست به هر کاری بزنیم
مرادی با حضوردر مسجد امام حسین کوی شفا بندرعباس گفت: تمام تلاشمان این است که با پیگیریهای متعدد بتوانیم فضای سبز را دراین محله گسترش داده و با رایزنی با شهرداری و استانداری سعی می کنیم با همفکری ومشارکت مردم تصمیمی بگیریم که رعایت مسایل ایمنی و استاندارد و اینده نگری ها لحاظ شود .
وی افزود: دخالت دادن مردم در امور موجب رضایت و پیشبرد بهتر امور شهری میشود و ازدستگاه قضایی هم می خواهیم با حفظ حرمتها ،با تخلفات برخورد نماید ، در شهر بندرعباس بسیاری از اماکن ما دارای مشکلات عدیده ای هستند و نباید برای اینکه درامد شهرداری را بالا ببریم دست به هر کاری بزنیم .
مرادی گفت: معابر ، فضای سبز ، فضای آموزشی و فرهنگی را در جای خود ببینیم و این فضاها را به بهانه های واهی واگذار نکنیم چرا که مردم انتظار دارند تا خواسته های قانونی شان براورده شود و فضاهای شهری حفظ بشود وتغییر کاربری داده نشود .
وی افزود:مردم از شورای شهر و اعضایش انتظار دارند که مشکلات شهری و محلات را رفع نمایند ، شورای شهر ناظر بر شهرداری است وباید از شهردار بابت امور عمرانی شهر سوال کند و پاسخی قانع کننده برای مردم داشته باشد.
مرادی نماینده مردم در مجلس گفت: همه اعضای شورای شهر باید تلاش کنند تا مشکلات مردم برطرف شود و در سطح کشور پلاسکوهای زیادی داریم و دراین شهر هم کم نیست تعداد پلاسکوها وباید مسئولان پیگیر امور باشند و حاشیه نشینی معضلی است برای شهر و وجود کوچه های تنگ و دو متری باید اصلاح شود اگر اتفاقی افتاد چه کسی پاسخگو خواهد بود ؟
وی تصریح کرد: وظیفه خود می دانم که به درخواست مردم پاسخ دهم و حق انهاست که از نماینده مجلس ،شهردار ویا استاندار انتقاد کنند و ما هم باید پاسخی در خور توجه وقانع کننده داشته باشیم .
نماینده مردم در خانه ملت افزود:حتی در حوزه هایی که حوزه انتخابیه بنده نیست حضور می یابم چرا که احساس می کنم حضور لازم است و مشکلاتی است که باید به گوش مسئولان برسانیم .نباید جایگاه مسئولانی که حرف می زنند و انتقاد می کنند را خدشه دار نماییم ،چرا باید جوانان ما بیکار باشند در صورتی که منابع زیادی دراستان داریم .
وی در پایان افزود:زمانی میتوانیم امیدوار به اینده استان باشیم که دست به دست هم بدهیم تا محرومیت و مشکلات را رفع نماییم .

مطلب پیشنهادی

آثار تاریخی

آثار تاریخی

بندرعباس

بندرعباس در آئینه تصویر

کمسیون انرژی

کانال اطلاع رسانی خدمتگذاران

کانال اطلاع رسانی خدمتگذاران عضو کمیسیون انرژی خانه ملت از تصویب بندی در مجلس شورای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>